Skip to main content
En çok tıklanan 12 yazı blog türü

En Çok Tıklanan Blog Yazmak, Popüler 12 Blog Türü

Bir blog yazarıysanız muhtemelen bilgisayarın karşısına geçerek, hangi konuda, nasıl bir blog yazacağınızı uzunca bir süre düşündüğünüz zamanlar olmuştur. Yada eğer yeni bir blog yazarıysanız, bu gibi durumlarla özellikle başlangıçta karşılacağınızı söyleyebilirim.

Blog yazılarınızı düşünürken hemen her blog yazarının düşüncesi, mümkün olduğunca popüler, aranan bir konuda kaliteli blog yazarak site trafiğini arttırmaktır. Ancak bu her zaman kolay değildir.
İşte bende bu zorlukları yaşayarak yaptığım araştırmaların sonucunda en çok tıklanan 12 blog konularını yada daha doğru sözle popüler blog türlerini sizlerle paylaşıyorum. Umarım bu liste sizi en popüler blog konularını yazmak için pek çok fikir verecektir. (daha&helliip;)

Devamını Oku

ingilizce blog yazmak için 7 ipucu

İngilizce Blog Yazmak İçin 7 Önemli İpucu

İnternet dünyası hakkında nasıl bu kadar bilgiye sahip olduğum sorusuna verebileceğim birinci yanıt İngilizce bilmek olacaktır.

Öyle zamanlar oluyor ki bir konu hakkında kapsamlı Türkçe kaynak bulmak neredeyse imkansız hale geliyor. Bu yüzden artık google’da aramaları dahi öncelikle İngilizce olarak gerçekleştiriyorum.

Örneğin bir konu hakkında blog yazacaksam, bununla ilgili Türkçe neler yazıldığını araştırmak için Türkçe aramalar yapıyorum.

İnternet girişimlerin arasında web site dili İngilizce içeriklerden oluşan pek çok örnek yer alıyor. Hatta 2006 yılındaki 2. internet girişimim İngilizce içeriklerden oluşuyordu.

(daha&helliip;)

Devamını Oku