Hakkımızda


Wanaliz Türkiye’de internet sitelerinin gelişmesini sağlayacak pek çok aracı, kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmayı amaçlamaktadır. Web site sahipleri, webmasterlar hatta işletme sahipleri Wanaliz’deki tüm araçlardan faydalanabilirler.

Wanaliz; adını “Web Site Analiz” kelimelerinin kısaltmasından almış ve kendilerini web site geliştirmesine adamış birkaç arkadaş tarafından yaratılmıştır. Uzun yıllar web site geliştirmeleri üzerine çalışan küçük Wanaliz Ekibi, edindiği bilgi ve tecrübeleri Türkiye’deki web sitelerinin gelişmesi için seferber etmiştir.


Bu yüzden Wanaliz özellikle “SEO Analiz” anlamında web site sahipleri ve webmasterlara pek çok araç sunmaktadır. Kullanıcıların kendi web sitelerinin yanı sıra, rakiplerinin yada ilgilendikleri alandaki tüm web sitelerini tamamen ücretsiz olarak inceleyebildiği Wanaliz sektörde hızlı yükselişini sürdürmektedir.

Wanaliz Blog’da vakit buldukça tecrübelerini aktarmaya çalışan Wanaliz Ekibi, kullanıcılarına destek olmakla birlikte, diğer kullanıcıların da katkılarına büyük önem vermektedir.

Sorularınız veya görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Haber almak için Wanalizi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Saygılarımızla,

Wanaliz Ekibi